skip to Main Content
V nedeľu sa odovzávali tradičné televízne ceny Emmy Awards a v dnešnom príspevku sa pozrieme na niektoré šaty v ktorých sa predviedli prítomné dámy.

Aj vám sa zdá, sa že Heidi Klum nestarne? Vyzerá vždy upravene, sviežo a mlado. V nedeľu mala na sebe bledošedé šaty, ktorých farba bola síce trochu nevýrazná, ale strihové riešenie bolo netradičné a originálne. Heidi si so svojou postavou môž dovoliť takúto objemnejšiu sukňu.

Čiernej bolo bohužiaľ zase dosť. O farebnom type Ewan Rachel Wood som písala nedávno. Patrí medzi jarné typy a v čiernej, ktorú zvolila v nedeľu, vyzerá staršie a nie až tak sviežo ako by mohla. Situáciu vylepšuje aspoň svieži rúž.

Kaley Cuoco je mladá herečka, známa zo seriálu „Teória veľkého tresku“. Patrí medzi jesenné typy a väčšinou nosí zosvetlené vlasy. Na Emmy si nechala prirodzené tmavšie vlasy a zvolila šaty čiernej farby, v ktorých vyzerá smutne. Strih šiat je jednoduchý ale príjemný, pôsobí veľmi žensky. Ak by šaty boli napríklad v jemnom odtieni červenej farby, Kaley by žiarila.

Gwyneth Paltrow je ďalšou z dám v čiernej. Nedávno som porovnávala ako vyzerá v oranžovej a ružovej a ako pekne vyzerá jej letná farebnosť, ak si oblečie nie príliš tmavé farby. Čierna nie je pre ňu ideálna, ale podobne ako v prípade Kaley, materiál má štruktúru, ktorá uberá čiernej na jej tvrdosti a sýtosti. Strihovo sú šaty Gwyneth veľmi zaujímavé (ale aj odvážne) a pre jej typ postavy vhodne zvolené. Smer vzoru a strih dodávajú jej postave krivky.
Pokiaľ ide o štýl a odvážnosť šiat, predpokladám že pri názoroch na tieto šaty vzniknú dve skupiny – buď sa budú páčiť, alebo sa budú zdať príliš odvážne, až nevhodné. Mňa osobne trochu vyrušuje vzor na hornej časti stehien (dva kvety a pod nimi ovál). Kvety príliš pútajú pozornosť na túto oblasť. Pri týchto šatách musí pozorovateľ premýšľať, či to čo je pod nimi, je podšívka, alebo pokožka :-). Celkom by ma zaujímal váš názor na tieto šaty a budem rada ak sa k nim vyjadríte v diskusii.

Šatám Katie Holmes akosi neviem prísť na chuť. Letná farba je v poriadku (aj keď by mohla byť trochu jemnejšia), nepáči sa mi však strih šiat, pretože jej deformuje postavu.

Christina Hendricks je krásnou ukážkou jesenného typu, preto jej šaty striebornej farby neladia s jej pleťou a vlasmi. Má postavu s výraznými ženskými krivkami a strih šiat je v poriadku.

Šaty Cobie Smulders som vybrala, pretože sa mi veľmi páči ich zaujímavé riešenie ramien a dekoltu. Pre Cobie je táto farba trochu príliš žiarivá, ale vyzerá v nich pekne. 

Olivia Munn zvolila zelené šaty z lesklého materiálu, ktorý bohužiaľ najmä v oblasti bokov nerobí pre ňu dobrú službu. Lesk príliš zvýrazňuje objem bokov a stehien. Na lesklej látke vidieť nepekné ťahajúce švíky a zvýrazňuje každý záhyb pokožky. Myslím že Olivia neurobila dobre, keď si vybrala tento model. 

Sofia Vergara je ďalšou dámou, pri ktorej chcem upozorniť najmä na oblasť bokov. Sofia vyzerá pekne, aj keď jej chýba viac sýtosti vo farbe šiat a rúžu. Šaty však krásne zvýrazňujú jej ženskú postavu.

V ankete môžete zahlasovať, ktorá dáma sa vám páčila najviac a v diskusii vyjadriť svoje postrehy, alebo názory.

zdroj foto: www.zimbio.com

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top