skip to Main Content
V dnešnom príspevku nenájdete komentáre k róbam na tohtoročnom odovzdávaní Zlatých Glóbusov, pretože článok o šatách sme tu mali z Plesu v Opere. Namiesto šiat sa v tomto príspevku pozrieme na tváre niektorých prítomných dám na tohtoročných Zlatých Glóbusoch.

Na nasledujúcich kolážach nájdete na fotografii vľavo záber zo Zlatých Glóbusov 2013 a vpravo pre porovnanie fotografiu z minulosti. Textu nebude veľa, lebo myslím že fotografie povedia viac.

1. Claire Danes: Ak je vaše sfarbenie jemné a teplejšie, vyhnite sa výraznému tmavému líčeniu očí v chladných odtieňoch, alebo chladnej, ľahkej farbe rúžu.

2. Eva Longoria: Ak je vaša tvár sýtejšie sfarbená, vyhnite sa príliš bledému odtieňu rúžu.


(na foto vpravo je zmenená len farba rúžu)

3. Jessica Chastain: Nenoste spolu teplú farbu vlasov a chladnú farbu rúžu.

4. Jodie Foster: Ak máte širšiu a hranatú čeľusť, nenoste účes ktorý tento fakt zvýrazňuje.

5. Nicole Kidman: Ak je vaša farebnosť jarná a nemáte už 20, zabudnite na čiernu.

6. Nicole Richie: K teplej farbe očí nepoužívajte chladné očné tiene. Nedeformujte si líčením tvar očí.

7. Sienna Miller: Ak vo vašej tvári prevládajú teplé pigmenty, vyhnite sa príliš chladnej farebnosti líčenia či farby vlasov.

Nedávno sa v diskusii niekto pýtal, ako je možné že celebrity si často nedokážu vybrať správne farby a tvary, napriek tomu, že majú vizážistov a štylistov. Dôvodom je podceňovanie farebnej typológie a svoju úlohu zohrávajú i trendy a tlaky značiek módneho priemyslu.
Buďme preto radi, že my obyčajné ženy môžeme nosiť čo chceme a ako chceme a môžeme tak zvýrazniť to krásne v nás. A na chybách celebrít sa môžeme poučiť :-).

Ak máte chuť, zapojte sa do diskusie nielen o spomenutých dámach, ale napríklad i vašom názore na róby, účesy alebo líčenie.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top