skip to Main Content

V dnešnom príspevku rozoberieme problém objemných stehien. Objemnejšie stehná som spomínala už v článku o Kim Cattrall a jej postave typu „tehla“.

 

Ako príklad som vybrala tenistku Serenu Williams. Jej postava je charakteristická

– širšími vyšportovanými ramenami,

 

– len mierne tvarovaným pásom
– objemnými stehnami.
Stehná sú objemné najmä v ich hornej polovici, nad kolenami a smerom dolu sú nohy pekné a štíhle. Mohutnosť stehien u tenistiek má samozrejme svoje opodstatnenie.
 

 

 

Objemné stehná nie je vhodné obopínať tesným oblečením, ktoré ešte viac zvýrazní daný problém.

 

 

 

 

Nohavice na nasledujúcej fotografii sú pre jej typ postavy oveľa vhodnejšie.

 


Vhodný strih nohavíc alebo sukne odpúta pozornosť od širších stehien.

 

 

 

 

 

Na nasledujúcej fotografii je Serena Williams oblečená tak, že oblečenie zvýrazňuje nedostatky jej postavy.

 
Na poslednej fotografii jej postava pôsobí veľmi proporčne a keď ju vidíte, pomyslíte si že toto ani nemôže byť Serena z predchádzajúcich dvoch fotografií. Pôsobí oveľa štíhlejšie.

 

Oblečenie ktoré si vyberáme by malo našej postave lichotiť. Nie je tažké vyzerať dobre, ak poznáte zákonitosti geometrie strihov a viete si vybrať strihy lahodiace práve vášmu typu postavy. Korekcia postavy odevom vám pomôže byť sebavedomou ženou, ktorá vie čo jej pristane. Prestanete nakupovať oblečenie, ktoré si nikdy neoblečiete. Pri nákupoch sa budete ľahko orientovať a nebudete strácať čas skúšaním vecí, ktoré nie sú určené pre vašu postavu. Módne trendy sú fajn, ale každá žena by si mala vyberať len tie, ktoré jej postave pomáhajú vyzerať skvele. Ak máte široké stehná a boky, nikdy nebudete vyzerať dobre v minisukni. Správny strih sukne a topu však vašu postavu propoprčne vyváži a vy budete vyzerať krásne.

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top