skip to Main Content
Nicole Kidman je teplým jarným typom a dnes sa nebudeme zaoberať jej farbami, ale pozrieme sa na tvar jej postavy. Nicole má typický tvar postavy „stĺp“, t.j. je vyššia, má rovný pás, dlhé a štíhle nohy. Podrobnejší popis tohoto typu postavy nájdete tu.

 

 

„Stĺp“  má rovnejší pás a pomerne úzke boky. Preto nie sú pre tento telesný tvar vhodné rovné línie, ktoré ešte viac zvýrazňujú tvar bez kriviek.

 

 

Dlhá rovná sukňa je „zabijakom“ tohto telesného tvaru.

 

 

 
 

Odhalené nohy zmierňujú príliš rovný a dlhý dojem z predchádzajúcich fotografií.

 


I postava typu „stĺp“ môže na svojom tele oblečením vytvoriť krivky. Vďaka dômyselnému strihu v nasledujúcich šatách vyzerá Nicole veľmi žensky.

 

 

 

 

PS: V súvislosti s Nicole Kidman ešte predsa len poznámka k farbám. Pri browsovaní webom som našla obrovské množstvo záberov Nicole v čiernych šatách. Čierna je pre teplý jarný typ príliš tmavá a „tvrdá“, neladí so svetlou, jemnou a citlivou pokožkou tohoto farebného typu.
Myslím že je škoda že ženy nenosia viac farieb a uchyľujú sa k čiernej ako k istote ktorou nič nepokazia. So správne zvolenými farbami môže byť svet okolo nás oveľa pestrejší, veselší, žiarivejší i optimistickejší.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top