skip to Main Content
Kim Kardashian je 30-ročná americká hviezda, ktorá svoju kariéru začala v reality show a žiari dodnes vďaka svojej postave. Je len málo žien, ktoré dokážu „predať“ svoj veľký zadok tak ako Kim. Prezentuje ho v priliehavom oblečení a jej kariéra je na ňom založená. Jej postava typu presýpacích hodín má výrazné krivky – plné prsia, štíhly pás, široké boky, veľký zadok a nohy pekné a štíhle od polovice stehien smerom dolu.

 

Úvodná fotografia ma zaujala, pretože strih šiat nie je ideálny a Kim môže vyzerať i lepšie. Ak máte aj vy väčší zadok, nezúfajte!  Na nasledujúcich fotografiách sa presvedčíte, že pokiaľ máte i štíhly pás, môžete vyzerať veľmi žensky a sexi.

Krivky Kim dobre vidieť na nasledujúcich fotografiách. V Amerike koluje niekoľko vtipov, ktoré si berú na mušku jej zadok. Po Jennifer Lopez je jej zadok druhým najdiskutovanejším a Kim sa pravidelne umiestňuje na prvých priečkach ankiet o najsexi ženu.

<

Krivky ktoré má na sebe Kim Kardashian sú veľmi výrazné. Má veľký rozdiel v obvode pása a bokov. Jej oblečenie by malo byť tvarované, pretože v takom najviac vynikne jej postava. Na nasledujúcich dvoch fotografiách sú šaty, ktoré jej veľmi pristanú. Majú krivky, vynikne v nich jej štíhly pás, ženské boky i pekné nohy. Dĺžka šiat je v oboch prípadoch vhodne zvolená.

 

 

 

Kim s obľubou svoj zadok vystavuje objektívom fotoaparátov a na webe nájdete veľa jej fotografií, na ktorých pózuje od chrbta, alebo zboku. Nasledujúce šaty jej zadok príliš zvýrazňujú. Chlapom sa to páči, ale či to je aj vkusné, to nechám na vašom úsudku …

 

Vo väčšine prípadov sa Kim oblieka vhodne. Tak, že zvýrazní svoju ženskú postavu a svoje nedostatky dokáže vhodným strihom povýšiť na výhodu. Aj ona sa však občas „netrafí“, čoho dôkazom je nasledujúca fotografia.

Problémom nasledujúcich šiat je ich strih. Stojačiky a malé výstrihy nie sú ideálne pre ženy s plným poprsím.

 

Na fotografii z úvodu článku má Kim podobný strih sukne. Jej dĺžka je krátka a strih rozšírený, čo spolu vytvára dojem ešte širších bokov.

 

Podobný problém nastáva i pri nasledujúcich šatách. Časť nad pásom je príliš voľná.

 

 

Široké nohavice majú podobný efekt na postavu Kim, ako dlhé čierne šaty.

 

Nasledujúca fotografia ukazuje, ako „predať“ svoje štíhle nohy vo vhodných nohaviciach. Úzke a priliehavé strihy nohavíc nechajú nohy vyniknúť. Oblasť širokých bokov by mala byť prekrytá dlhším topom, tak ako má Kim.

 

Máte aj vy väčší zadok a štíhly pás? Nezabudnite v každom oblečení zvýrazniť svoj pás a dekolt a neukrývajte svoje pekné nohy v neforemných a voľných strihoch nohavíc a sukní.
Tešte sa zo svojej ženskej postavy! Skúste zo svojho veľkého zadku urobiť výhodu, tak ako Kim.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top