skip to Main Content
V dnešnom príspevku sa pozrieme na postavu 32-ročnej herečky Jennifer Love Hewitt, známej najmä zo seriálu „Stratené duše“. Na prvý pohľad je zrejmý jej telesný tvar – má postavu typu hruška. Prezrieme si niekoľko jej outfitov z červeného koberca i z civilného života a pozrieme sa na to, či jej typu postavy lichotia, alebo škodia.

 

 

Pre postavu typu hruška je typický rozdiel v objeme hornej a dolnej časti tela. Telo je objemnejšie od bokov smerom nadol, zatiaľ čo ramená, driek a pás zostávajú štíhle. Najväčším problémom „hrušiek“ sú objemné stehná, hrubšie kolená a širšie lýtka.
Pri voľbe vhodných odevov je preto potrebné opticky zoštíhľovať spodnú časť tela a rozširovať hornú časť.
Na nasledujúcich záberoch je Jennifer v nevhodných outfitoch. Podľa fotografií ktoré som na webe našla, má vo voľnom čase Jennifer rada ležérny štýl a nosí voľné a pohodlné veci.

 

 

 

 

 

Hrušky by si mali dávať pozor na výrazné detaily umiestnené v oblasti bokov a stehien, pretože priťahujú pozornosť na kritické partie postavy.

 

Tento typ postavy by sa mal vyhnúť optickému zužovaniu ramien a trupu.

 

 

 

Voľný horný diel môže vyvolávať u hrušky dojem že očakáva prírastok do rodiny, viď nasledujúce outfity Jennifer.

 

 

 

Hrušky by si mali dávať pozor i na nevhodnú dĺžku horných dielov.

 

 

Nasleduje niekoľko príkladov strihov šiat, ktoré Jenniferinmu typu postavy veľmi lichotia.

 

 

Netrápte sa nejakým kilom naviac, nesužujte sa pre širšie boky, ramená, krátke nohy, alebo veľký zadok. Každá disproporcia postavy sa dá vhodne zvoleným oblečením opticky potlačiť. 

Vôbec nie je dôležité, akú konfekčnú veľkosť nosíte. Dôležitý je tvar vašej postavy! Pri konzultácii Odevy a štýl pre váš typ postavy sa dozviete, ako opticky pôsobia jednotlivé strihy oblečenia práve na váš typ postavy. Dozviete sa, ktoré strihy a dĺžky sú tie, ktoré vás zoštíhlia či rozšíria v tých správnych partiách.
Každá žena sa môže cítiť sebavedomo a krásne. Treba len vedieť ako na to!


zdroj foto: www.zimbio.com

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top