skip to Main Content

Námetom dnešného príspevku bola fotografia Jennifer Lopez zo začiatku marca v šortkách. Jennifer má typickú postavu tvaru presýpacích hodín a na uvedených šortkách niečo nesedí.

Postava tvaru presýpacích hodín je charakteristická tým, že má výrazne ženské tvary – tvarovaný pás i boky. Zadok Jennifer je jedným z najznámejších zadkov a Jennifer vo väčšine prípadov vie, ako urobiť zo svojho objemnejšieho zadku výhodu. Predviedla to i na nedávnom odovzdávaní Oscarov.

Premýšľala som, čo mi na šortkách Jennifer nesedí. Šortky v oblasti rozkroku su voľné a akoby viseli, čo nepôsobí ideálne. Oblasť bokov a zadku pôsobí mohutnejšie, ale mohutnejšie pôsobí i trup. Šortky naviac zvýrazňujú dlhý sed a krátky trup Jennifer.

Pripájam dve iné fotografie Jennifer v šortkách, na ktorých jej postava vyzerá lepšie. Rozdiel je v tom, že šortky majú nižší sed, takže postava vyzerá viac proporčne.


Nosíte šortky? Aký je váš názor na toto oblečenie? Páčia sa vám v lete, alebo skôr v zime k hrubším pančuchám? Viete si vybrať vhodný strih, ktorý zvýrazní vašu postavu? Myslíte si že mužom sa tento kus oblečenia na ženách páči? Ak máte chuť, zapojte sa do diskusie!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top