skip to Main Content

Námetom dnešného príspevku bola fotografia Jennifer Lopez zo začiatku marca v šortkách. Jennifer má typickú postavu tvaru presýpacích hodín a na uvedených šortkách niečo nesedí.

Postava tvaru presýpacích hodín je charakteristická tým, že má výrazne ženské tvary – tvarovaný pás i boky. Zadok Jennifer je jedným z najznámejších zadkov a Jennifer vo väčšine prípadov vie, ako urobiť zo svojho objemnejšieho zadku výhodu. Predviedla to i na nedávnom odovzdávaní Oscarov.

Premýšľala som, čo mi na šortkách Jennifer nesedí. Šortky v oblasti rozkroku su voľné a akoby viseli, čo nepôsobí ideálne. Oblasť bokov a zadku pôsobí mohutnejšie, ale mohutnejšie pôsobí i trup. Šortky naviac zvýrazňujú dlhý sed a krátky trup Jennifer.

Pripájam dve iné fotografie Jennifer v šortkách, na ktorých jej postava vyzerá lepšie. Rozdiel je v tom, že šortky majú nižší sed, takže postava vyzerá viac proporčne.


Nosíte šortky? Aký je váš názor na toto oblečenie? Páčia sa vám v lete, alebo skôr v zime k hrubším pančuchám? Viete si vybrať vhodný strih, ktorý zvýrazní vašu postavu? Myslíte si že mužom sa tento kus oblečenia na ženách páči? Ak máte chuť, zapojte sa do diskusie!

Klikni a stiahni si svoj ťahák na kombinovanie farieb:

Klikni a stiahni si svoj ťahák na kombinovanie farieb:
Back To Top