skip to Main Content

Keď som uvidela fotografie Jennifer Aniston v šatách značky Tom Ford z kolekcie pre jar 2012, bola som veľmi prekvapená krivkami, ktoré šaty na postave Jennifer vytvárajú. Dnešný príspevok bude o postave Jennifer a o tom, aký dojem dokážu vytvárať rôzne strihy šiat.

 
Jennifer Aniston minulý týždeň na premiére nového filmu Wanderlust v LA.

Jennifer Aniston má vo svojich 43 rokoch obdivuhodnú postavu. Je štíhla, má pekné nohy, na ramenách a rukách je vidieť že cvičí, má štíhly driek. Jej pás je tvarovaný, aj keď nie veľmi výrazne. Jej postava v súčasnosti pôsobí skôr rovnejším ako oblým dojmom a je vyšportovaná.

Šaty ktoré mala na sebe Jennifer minulý týždeň v LA, vytvorili opticky veľmi žensky tvarovaný pás i boky.

Jennifer má typ postavy ktorá priberá najmä do bokov a hornej časti stehien. V súčasnosti je štíhla a problém s týmito partiami nemá. Jej ramená sú cvičením vypracované a popri bokoch pôsobia proporčne. Celkový dojem je veľmi ženský, štýlovo sa však trochu „bije“ s vyšportovanou svalnatou postavou Jennifer. Dĺžku šiat by som o pár cm skrátila, aby sa trochu pozornosti z oblasti bokov prenieslo na nohy.

Pri Jennifer je uvedený typ strihu šiat zmenou proti tomu na čo sme u nej boli zvyknutí. Nosila šaty ktoré nevytvárali až také výrazné krivky. Nasledujúca fotografia je z júla minulého roku a šaty Jennifer sú zaujímavé a efektné, ich strih je rovnejší a boky nevyzerajú také široké. Šaty naopak zvýrazňujú plecia.

Ani Jennifer nevyzerá vždy len ideálne, dôkazom čoho môže byť nasledujúci nevhodný strih šiat, ktorý jej pridáva kilogramy a deformuje postavu.

Aké dojmy vo vás vyvolávajú šaty z premiéry filmu? Myslíte si že strihové riešenie bokov a sukne je pre Jennifer vhodné? Ak máte chuť, priestor v diskusii je tu pre vás!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top