skip to Main Content

Postava Kristen Stewart má výrazné široké ramená, rovný pás, úzke boky a  štíhle nohy. Ak máte trojuholníkový typ postavy ako ona, možno vám vyhovuje maskulínny typ odevov, ktorý na tomto type vyzerá dobre. Ak ale so svojím telesným tvarom nie ste spokojná a chceli by ste pôsobiť viac tvarovane, čítajte ďalej.

Výrazné hranaté ramená, nevýrazný pás a útle boky spôsobujú, že Kristen pôsobí skôr chlapčensky. Apropo, ženy s týmto typom postavy a dostatočnou telesnou výškou sú ideálne pre modeling.

Pri výbere oblečenia v ktorom chce Kristen vyzerať elegantne a žensky, nie je vhodné siahať po úplne rovných strihoch, pretože tie ešte viac zvýraznia trojuholníkovosť, hranatosť a absenciu kriviek. Platí to najmä v prípadoch, kedy šaty ukrývajú pekné nohy.

Rovné strihy vyzerajú na Kristen dobre v prípade, ak sa odev štylisticky nesnaží vyzerať príliš žensky, ale má i maskulínne prvky a odhaľuje nohy.

Ak Kristen použije strihy ktoré dodajú jej postave mierne krivky, jej postava môže vyzerať viac tvarovane. Treba to však urobiť s citom, tak aby zostal zachovaný vhodný pomer hrán a kriviek. Skvele fungujú vhodné línie, mierne rozšírenie sukne, aplikácie, vzory a strihové riešenia ktoré navodzujú dojem plnších bokov.

V prípade, že máte niektorú časť tela hranatú, našli ste spôsob ako ju vhodným strihom zjemniť a pritom to neprehnať? Čo si myslíte o postave Kristen? Páči sa vám viac v chlapčenskom, ležérnom štýle, alebo si myslíte, že vhodne zvolené mierne krivky jej dodávajú viac ženskosti a elegancie? Diskusia je tu pre vás!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top