skip to Main Content

Námet dnešného príspevku vznikol spontánne, pri prezeraní fotiek z posledného obdobia. Pri pohľade na šaty vojvodkyne Kate som si povedala, že je v modrých šatách jednoducho nádherná.


Šaty pochádzajú z kolekcie Jenny Packham pre jar 2012 a Kate ich mala oblečené v piatok 11. mája na gala podujatí venovanom britskému olympijskému teamu. Jenny Packham je britská módná návrhárka žijúca v Londýne, ktorá je známa najmä tvorbou svadobných šiat. Oproti pôvodnému modelu z prehliadkového móla má Kate na sebe inú farbu. Urobila dobre že nezvolila bledú zelenú, pretože by sa v nej „stratila“.

Na šatách ma upútala najmä ich farba. Je iná, ako sme na Kate zvyknutí vídať. Pomerne žiarivý odtieň farby šiat je totiž stlmený transparentnosťou materiálu, jeho riasením a krajkovými vsadkami. Viac záberov Kate nájdete v nasledujúcej galérii (kliknite).

 

V predchádzajúcej galérii je vidieť, že Kate mala veľmi pekne upravené vlasy a účes štýlovo ladil so šatami. Jedinú poznámku mám opäť k trochu tvrdému líčeniu, o ktorom bolo písanú tu. Líčenie zbytočne jej oči zmenšuje a robí tvrdými, chladná čierna farba neladí s teplejšou farbou jej očí a je to vidieť na nasledujúcich fotografiách.

Vplyv na to, že Kate vyzerá v šatách tak krásne, zohráva samozrejme i fakt že sa usmieva a vyzerá pozitívne naladená. Farby sú jedným z viacerých faktorov ktoré majú vplyv na to, ako na svoje okolie pôsobíme. Ak poznáme svoju farebnosť, môžeme si dovoliť porušovať pravidlá a nosiť i farby ktoré nie sú pre nás ideálne. Treba vedieť kam ich máme umiestniť, ako skombinovať či doplniť doplnkami, alebo aký materiál oblečenia zvoliť.

Páči sa vám Kate v modrých šatách? Zdá sa vám sviežejšia ako inokedy? Ak máte chuť, svoje dojmy a názory môžete popísať v diskusii.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top