skip to Main Content
Námet na dnešný príspevok je od Lachenauerin
„Velmi by mě zajímal Váš názor na barevný typ Umy Thurman, mám tuto herečku velmi ráda a v každém filmu na mě působí trochu jinak, jako takový chameleon…“

 

Uma Thurman vyzerá trochu exoticky. Jej matka má nemecko – švédske korene, jej otec bol univerzitným profesorom tibetsko – buddhistických učení. Otec sa podieľal na výchove všetkých svojich piatich detí v duchu buddhismu, nejaký čas bývali v Indii a v ich príbytku ich navštevoval sám Dalajláma.
Uma sa v pätnástich rokoch stala modelkou a o tri roky neskôr natočila svoj prvý film. Teraz má 41 rokov.

Uma Thurman má krásnu a jemnú tvár. Pri pohľade na ňu vám možno napadnú prívlastky ako jemná, nežná, svieža, svetlá. Fotografia z detstva potvrdzuje, že i v mladších rokoch mala v tvári jemnosť a sviežosť. 

 

Uma patrí medzi svetlé jarné typy. Najlepšie vyzerá v jemných, len mierne žiarivých jarných farbách. Nasleduje porovnanie letnej a jarnej farby.

 

 

 

 

 
 

Čierna farba Ume pridáva roky, robí ju staršou a vážnou…

  

 

… zatiaľ čo svetlé farby ladia s jej jemnou prirodzenou farebnosťou oveľa viac.

 


  

Uma Thurman je krásna žena. Pri prezeraní jej fotografií mi napadlo, aká je škoda, že nenosí často farby. V nevýrazných, alebo neutrálnych farbách vyzerá pekne, ale chýba jej iskra a sviežosť, ktorú jej dodajú správne svieže, jarné farby. Ak by k neutrálnym farbám vo svojom šatníku pridala ešte aj farby, jej prirodzená krása by vynikla ešte viac.

Back To Top