skip to Main Content
Námet na dnešný príspevok je od Lachenauerin
„Velmi by mě zajímal Váš názor na barevný typ Umy Thurman, mám tuto herečku velmi ráda a v každém filmu na mě působí trochu jinak, jako takový chameleon…“

 

Uma Thurman vyzerá trochu exoticky. Jej matka má nemecko – švédske korene, jej otec bol univerzitným profesorom tibetsko – buddhistických učení. Otec sa podieľal na výchove všetkých svojich piatich detí v duchu buddhismu, nejaký čas bývali v Indii a v ich príbytku ich navštevoval sám Dalajláma.
Uma sa v pätnástich rokoch stala modelkou a o tri roky neskôr natočila svoj prvý film. Teraz má 41 rokov.

Uma Thurman má krásnu a jemnú tvár. Pri pohľade na ňu vám možno napadnú prívlastky ako jemná, nežná, svieža, svetlá. Fotografia z detstva potvrdzuje, že i v mladších rokoch mala v tvári jemnosť a sviežosť. 

 

Uma patrí medzi svetlé jarné typy. Najlepšie vyzerá v jemných, len mierne žiarivých jarných farbách. Nasleduje porovnanie letnej a jarnej farby.

 

 

 

 

 
 

Čierna farba Ume pridáva roky, robí ju staršou a vážnou…

  

 

… zatiaľ čo svetlé farby ladia s jej jemnou prirodzenou farebnosťou oveľa viac.

 


  

Uma Thurman je krásna žena. Pri prezeraní jej fotografií mi napadlo, aká je škoda, že nenosí často farby. V nevýrazných, alebo neutrálnych farbách vyzerá pekne, ale chýba jej iskra a sviežosť, ktorú jej dodajú správne svieže, jarné farby. Ak by k neutrálnym farbám vo svojom šatníku pridala ešte aj farby, jej prirodzená krása by vynikla ešte viac.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top