skip to Main Content
Peťku v diskusii zaujímal farebný typ Sienny Miller, preto po príjemnom slnečnom víkende bude dnešný príspevok práve o jej sviežej jarnej farebnosti.

 

Telesná výška Sienny Miller je 165 cm, má modré oči a prirodzenú farbu jej vlasov sa mi nepodarilo zistiť, avšak predpokladám že úplná blondína nie je.

Farebnosť Sienny Miller je jemná, svetlá, ľahká a svieža. Jej oči sú pomerne žiarivé, ale v jej tvári nie je príliš veľa kontrastu. V čiernej a tmavých farbách oblečenia či vlasov Sienna nevyzerá dobre.
 

 


Siennina tvár pôsobí sviežo, avšak príliš žiarivé farby na nej nevyzerajú dobre. 
 Nevhodné sú i všetky málo svieže farby. Siennina tvár v nich stráca iskru a oči žiarivosť.

 

 

Sienna Miller je krásna mladá žena ktorá vyzerá najlepšie v svetlých jarných farbách. Bohužiaľ nosí veľa čiernej a neutrálnych farieb a príliš veľa fotografií v ideálnych farbách som nenašla. 

 


 

 

Nie ste si svojím farebným typom istá? Alebo sa viete zaradiť, ale máte problém rozpoznať svoje ideálne farby? Počas konzultácie Určenia farebného typu sa dozviete ako farby posudzovať, ako zistiť pre ktorý farebný typ sú vhodné i ako si ušetriť čas pri nákupoch tým, že si budete skúšať len oblečenie vo farbách ktoré sú pre vás ideálne.

Farebnica ideálnych odtieňov vám bude počas prvých týždňov pomocníkom, ak však pochopíte podstatu svojej farebnosti, po čase ju už nebudete potrebovať, pretože svoje farby rozpoznáte i bez nej. Doprajte si pocit sebavedomia, pocit že farby ktoré máte na sebe ladia s vami a ako celok vyzeráte sviežo, harmonicky a krásne!


Videli ste Siennu Miller v nejakom jej filme? Chcete sa s ostatnými čitateľmi podeliť o dojmy z jej farebnosti alebo štýlu? Diskusia je tu ako vždy pre vás!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top