skip to Main Content
Po článkoch o Kristin Davis, Cynthii Nixon a Kim Cattrall sa v dnešnom príspevku pozrieme na Sarah Jessicu Parker, najmä z pohľadu jej farebnosti. 

Sarah Jessica Parker sa narodila v roku 1965 v Ohiu, USA a má 8 súrodencov. Študovala balet a ako 8-ročná začala svoju kariéru účinkovaním v TV inscenácii Andersenovej rozprávky. Vo veku 11 rokov už hrala na Brodwayi, kde 2 roky stvárňovala hlavnú úlohu v úspešnom muzikále Annie. Účinkovala v množstve filmov, kde stvárňovala najmä dievčatá, ktorým vzťahy s opačným pohlavím komplikujú nečakané udalosti. Po 7-ročnej známosti s hercom Robertom Downeyom jr. sa v roku 1997 vydala za herca Matthewa Brodericka. Sarah má 3 deti, 9-ročného syna a 2-ročné dvojičky dievčatá.

Meria 160 cm a jej poznávacím znamením sú dlhé kučeravé vlasy. Pôvodná farba vlasov Sarah nie je blond, ako by sa mohlo zdať. Jej vlasy sú tmavé a Sarah patrí medzi tlmené letné typy.

 

 
Farebnosť Sarah Jessicy Parker je jemná. Vyzerá dobre v neutrálnych, alebo len mierne chladných odtieňoch farieb. Na väčšine fotiek ovplyvňuje jej výzor tvrdé líčenie očí, o ktorom bude reč v pokračovaní článku.

Vlasy Sarah Jessicy sú od detstva prirodzene kučaravé a kučery jej pristanú. Občas sa objaví s vyžehlenými vlasmi, ale podľa mňa to už nie je ono, akoby jej chýbal šmrnc. Pokiaľ ide o farbu vlasov, Sarah nosí väčšinou vlasy zosvetlené. Farebný typ Sarah znesie aj malé množstvo teplých pigmentov vo vlasoch, nie však veľa. Prezrite si fotografie v nasledujúcej galérii, Sarah má v nej rôzne farby vlasov.

 

Líčenie očí Sarah je tým, čo sa mi na nej naozaj nepáči. Už bolo na tomto blogu viac krát spomínané a v nasledujúcej galérii si môžete porovnať ako vyzerajú oči Sarah nenalíčené, nalíčené vhodne a nalíčené príliš tmavo a tvrdo. Jej výrazné tmavé dymové líčenie robí z nej staršiu ženu, zmenšuje jej oči a zvýrazňuje fakt, že jej oči sú posadené v tvári bližšie k sebe. Nebyť tohto líčenia, Sarah by pôsobila jemnejšie a príjemnejšie. 

Najmä teraz, keď sa na jej tvári objavuje viac vrások, je takéto líčenie nevhodné. Výrazný kontrast, ktorý vytvára orámovaním oka čiernou ceruzkou je príliš ostrý k jej tvári. Ani výrazný krikľavý rúž nie je pre ňu ideálny. 

Sarah Jessica Parker nepatrí medzi klasicky krásne ženy. Jej účinkovanie v Sexe v meste z nej urobilo módnu ikonu, seriálová Carrie je známa svojim originálnym štýlom, kombinovaním nekombinovateľného. 

Sarah Jessica Parker je vo veku, kedy sa v tvári ženy objavujú prejavy starnutia. Bojuje s nimi len krémami a na svojej tvári si vraj dala zatiaľ vylepšiť len nos, ktorý bol pôvodne väčší a širší. Je sympatické, že nesiaha po botoxe, alebo iných neprirodzených omladzovacích metódach. 

Na druhej strane, jej vrásky a žily na tele sú príliš zvýraznené cvičením. Sarah vraj trávi v posilovni celé hodiny a jej šľachovitá a príliš štíhla postava pôsobí občas strhane a staro. V posledných mesiacoch bulvár často upozorňuje na jej šľachovitosť, vychudnutosť, prepadlú tvár, vystúpené žily a pod.

V nasledujúcich anketách môžete vyjadriť svoj názor na vizáž Sarah Jessicy Parker. A samozrejme môžete svojimi názormi prispieť do diskusie!

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top