skip to Main Content
Po Monice Bellucci sa na podnet čitateľky Kristíny pozrieme na Nicole Scherzinger, ženu s exotickým výzorom. Nicole sa narodila v Honolulu a má hawaisko-rusko-filipínsky pôvod. Má 33 rokov a je známa najmä ako členka skupiny „The Pussycat Dolls“
 
Nicole Scherzinger je vedúcou speváčkou tejto skupiny a jedinou členkou, ktorá píše piesne. Jej vizáž je naozaj exotická. Pri pohľade na ňu si všimnete najmä jej výrazné tmavé, kontrastné oči a tmavé vlasy. Nicole je tmavým zimným typom. V studených farbách vyzerá lepšie ako v teplých.
 
Postava Nicole je ideálna – štíhla a pekne žensky formovaná, takže vyzerá dobre takmer vo všetkom. Rada by som sa zastavila najmä pri štylistike. Na jej outfitoch vidieť že je speváčka, umelkyňa a že nemá rada nudu a klasiku. Sú zaujímavé, netradičné, mierne provokujúce, nie však vulgárnym spôsobom.
Páči sa mi nekonvenčný štýl Nicole. Nosí oblečenie, ktoré je vždy niečím zaujímavé a inšpiratívne. Buď strihovým riešením, alebo doplnkami. Často používa čiapky, klobúky, výrazný rúž, či netradičný účes, ktoré jej oblečenie oživia. Nasledujú fotografie niekoľkých zaujímavých kombinácií.
 

 

 

 

 

 

 

 
Nasledujú dve kombinácie, ktoré ma zaujali ešte viac. Keď som videla fotografiu hornej polovice nasledujúceho outfitu, pomyslela som si „vau“. Ale keď som uvidela spodnú časť, napadlo na „škoda“. Legínami Nicole celý outfit pokazila. Horná polovica je zaujímavá, spodná neforemná a deformujúca postavu. Škoda.
 
 
Nasledujúce oblečenie je z koncertu. Zaujala ma najmä výrazná červeno-čierna farebnosť. Nicole totiž potrebuje farby. Nosí veľa neutrálnych farieb (iste ste si na predchádzajúcich fotografiách všimli že sú všetky v čiernej farbe), v ktorých vyzerá dobre, avšak trochu fádne, pretože v jej výzore chýba niečo oživujúce. Červená na tomto kabátiku ju rozžiaruje, robí dynamickou a zaujímavou.
 
 
Nicole je zaujímavá žena a keď som si prezerala jej fotografie, veľmi na inšpirovali. Pôsobí sviežo a zaujímavo. Vždy ma poteší keď vidím ženu ktorá sa nebojí byť iná. Oblečenie by malo vyjadrovať nás, môžeme sa ním vyjadriť, dať najavo svoje pocity, náladu. Nebojte sa ukázať samu seba, nemyslite na to čo si pomyslia iní. Hrajte sa s farbami, strihmi, doplnkami. Často stačí len maličkosť a môžete byť každý deň iná a zaujímavá!

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top