skip to Main Content
Námet na tento článok som dostala od Kristíny:
„Zaujímalo by ma, čo vravíte na Monicu Bellucci a na Nicole Scherzinger. Sú to veľmi krásne ženy, na internete nájdete veľa fotiek, preto dúfam, že ich okomentujete na vašom blogu. Ďakujem veľmi pekne.“

 

Monica Bellucci má 46 rokov. Najprv si privyrábala modelingom popri štúdiu, neskôr sa pripojila k Elite Model Management. Prvé filmové úlohy dostala v telianskych filmoch, neskôr sa presunula do Paríža a natáčala filmy i v USA. Od roku 1999 je šťastne vydatá a okolo jej osoby nie sú žiadne škandály.

 

Má veľmi peknú, typicky ženskú postavu typu presýpacích hodín a oblieka sa tak, že jej postava vždy vynikne. Má rada klasické línie a vie oblečením „predať“ svoj typ postavy. Často nosí hlbšie výstrihy a oblečenie zvýrazňujúce jej štíhly pás a ženské boky. Štýlovo sa dá zaradiť ku klasickému typu.
Monica Bellucci je tmavým zimným typom a až na pár výnimiek nosí vhodné farby oblečenia. Jediné čo sa mi nepáči je fakt, že príliš často nosí čiernu farbu. Videla som ju na mnohých fotografiách v čiernych šatách, ktoré najčastejšie dopĺňa striebornými šperkami. Jej farebnému typu čierna pristane, ideálnejšia by ale bolo keby popri čiernej bol na oblečení i aspoň malý akcent nejakej žiarivej sýtej farby.

 

V bledých farbách vyzerá Monica mdlo.

Sýte, tmavšie farby krásne ladia s jej farebnosťou.

 

Napáči sa mi jej tvár s ofinou, myslím že ju robí zbytočne plnšou. Pokiaľ Monica nemá ofinu, jej tvár pôsobí štíhlejším dojmom.
 

Monica Bellucci je krásna žena, má za sebou prax modelky a aj to je iste dôvod že má v krvi štýl a vie sa upraviť. Bola tvárou mnohých reklamných kampaní. Pripájam fotografiu z jednej z nich.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top