448 Mirka Partlova Natur 0 1.jpg
Mirka Partlová sa zviditeľnila najmä vďaka “Paneláku”, ale aj muzikálom “Neberte nám princeznú”, “Fontána pre Zuzanu”, či “Na skle maľované”. A keďže sa o nej veľa píše, napadlo ma popremýšľať nad jej farebným typom. 

Mirkine chladné modré oči, vlasy tmavého blond odtieňa a farba pokožky tvoria celok, ktorý je možné označiť ako farebne chladný. Znamená to že nepatrí medzi jjarné a jesenné typy. Mirke nepristanú teplé odtiene farieb vlasov ani oblečenia, čo je zrejmé z nasledujúcich záberov.

Čierna farba vlasov ani oblečenia nevyzerajú na nej vôbec dobre. Spomeňte si na seriálovú sestru Angie Martinku. Maskéri veľmi dobre vedeli prečo pre ňu vybrali čiernu farbu vlasov. Mirka v nej totiž vyzerá tvrdo a drsne a presne taký dojem má postava Martinky vyvolávať. Na nasledujúcich záberoch Mirka v čienom oblečení, ktorom vyzerá staršie a unavene.
Príliš tmavé vlasy Mirke nepristanú, ale rovnako je to aj pri ich prílišnom zosvetlení.

 

 
Nasledujúca fotografia je zaujímavá. Šaty strieborno-sivej farby sú výrazne studeného odtieňa, ktorý Mirke sedí. Šedá je pre chladný letný typ vhodnou alternatívou čiernej farby. Vlasy by mohli mať trochu menej teplý odtieň.

 
 


Letné odtiene modrej vyzerajú na chladných letných typoch krásne sviežo. 

Na nasledujúcej fotografii Mirka vyzerá veľmi pekne. Zásluhu má na tom vhodná farba vlasov i líčenie v studených odtieňoch.

 

 

  

Odber nových článkov

Pridajte sa k 900 krásnym ženám, ktoré dostávajú nové články priamo na email.