skip to Main Content

Prostredníctvom FB ma oslovila moja klientka Bea z Liptova a napísala mi že by uvítala na stránkach viac inšpirácie pre svetlé jarné typy. Keď som včera sledovala Meryl Streep v hlavnej úlohe nového filmu „Druhá šanca“ (Hope Springs), napadlo mi že práve farby jej oblečenia v tomto filme budú vhodnou inšpiráciou pre tento farebný typ.

Ak ste tento film videli, asi sa zhodneme na tom že Meryl opäť raz predviedla svoje herecké majstrovstvo. Film vás pohladí po duši a donúti zamyslieť sa. Meryl Streep v ňom stvárňuje manželku ktorá je nešťastná z toho ako sa s partnerom po 31 rokoch manželstva odcudzili a situáciu rieši zaujímavým spôsobom.

Vo filme hrá citlivú, milú, jemnú ženu, ktorá ale vie čo chce a je rozhodnutá veci riešiť. Prirodzená svetlá jarná farebnosť tejto polohe nahráva, preto nebolo treba štylizovať ju do iného farebného typu ako to bolo napríklad vo filme „Diabol nosí Pradu“.
Preto jej kostyméri do filmu vybrali práve oblečenie v jej ideálnych farbách a ja som bola nadšená ako výborne vo všetkom vyzerala, okrem jediného outfitu kedy mala na sebe príliš tmavú blúzku.

V nasledujúcej časti nájdete niekoľko fotografií z filmu a ak máte chuť, popíšte svoje dojmy z filmu alebo z Meryl v diskusii!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top