skip to Main Content

Uplynulý víkend v televízii opakovali film „Zaľúbiť sa“. Mám tento film rada a preto som si ho veľmi rada opäť pozrela. Okrem skvelého hereckého výkonu Meryl Streep ma na filme zaujalo aj to, ako krásne vyzerala a ako veľmi vynikol jej farebný typ.

Meryl Streep je svetlým jarným typom. Má bledú pokožku a žiarivé oči. V mladosti bola blond, neskôr jej vlasy stmavli. Niekoľko fotografiíí z mladosti dokazuje, že jej tvár je jemná a svetlá.

Práve v spomínanom filme bolo vidieť že Meryl Streep vyzerá lepšie v teplejších odtieňoch farieb, podobne ako na nasledujúcich záberoch.

V studených farbách pôsobí jej tvár smutne, tvrdšie a prísne.

Podobný efekt vyvolávajú i príliš tmavé, príliš sýte farby a čierna. Ľahkosť a jemnosť sa vplyvom týchto farieb z tváre vytrácajú.

Je úžasné sledovať filmy v ktorých Meryl hrá. Nie je klasickým typom krásky, ale má v sebe neuveriteľnú charizmu. Správne farby krásne vyzdvihnú jemnosť, žiarivosť a iskrivosť jej pohľadu.

Film „Zaľúbiť sa“ mi ju pripomenul a potešilo ma že som si ho opäť mohla pozrieť. Tentoraz som okrem hereckého koncertu Meryl Streep a Roberta DeNira vnímala hlavnú hrdinku i z pohľadu farebnej typológie. Ani v tomto smere ma film nesklamal. Harmonické líčenie a farby ktoré v tomto filme Meryl Streep nosila, krásne vyzdvihli jej tvár.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top