skip to Main Content

Megan Fox, 25-ročnú americkú herečku ste mohli vidieť v jednej z hlavných úloh filmu Transformers. Má francúzskych, írskych i indiánskych predkov, čo vysvetľuje jej pomerne exotické črty v jej tvári. Médiá ju často porovnávajú k Angeline Jolie a pravidelne sa umiestňuje na popredných priečkach rebríčkov najkrajších žien sveta.

 

Súhlasím s tým, že Megan a Angelina Jolie sa podobajú. Nie však z pohľadu farebnej typológie. Zatiaľ čo Angelina patrí medzi tlmené typy, Megan má v tvári výrazný kontrast a patrí medzi kontrastné zimné typy.
Nasledujú fotografie z detských čias Megan (2 a 9 rokov) a neskorších rokov. Už ako dieťa mala Megan Fox v tvári veľa žiarivosti.  

  

 
 

Tmavé vlasy a výrazný rúž sú poznávacím znamením Megan. Jej prirodzené vlasy nie sú úplne tmavé a občas si ich farbí na príliš tvrdý tmavý odtieň.

 


 

Pri pohľade na Megan vás ako prvé upútajú jej oči. Sú žiarivé a najvýraznejšie z celej tváre. Nevyzerá dobre vo fádnych, málo farebných farbách.


 

Na nasledujúcich fotografiách Megan žiari. 
 

 

 

Ak aj vy patríte medzi kontrastné typy, zvýraznite svoju farebnosť vhodnými farbami oblečenia. Používajte farby a tešte sa z toho, že farby ktoré na iných farebných typoch môžu vyzerať smiešne a preplácane, na vás určite zažiaria.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top