skip to Main Content
Na www.instyle.com sa objavila galéria celebrít, ktoré v tomto roku zmenili farbu, alebo tvar účesu. Niektoré z nich som vybrala a v tomto príspevku sa chcem zamysliet nad tým či je to zmena k lepšiemu, alebo horšiemu.
Začneme s Jennifer Aniston:

 

 

Zmenu farby vlasov Jennifer ste určite zaregistrovali, dosť sa o nej písalo a názory sa rôznili. Jennifer je letným tlmeným typom a jej farebnosť je niekde v strede – ani príliš svetlá, ani príliš tmavá. To je aj dôvodom toho, že zmena z premelírovaných stredne tmavých vlasov na blond jej neprospela.

 

Khloe Kardashian:
Sestra Kim Kardashian, Khloe je tmavým zimným typom. Khloe zmenila farbu vlasov na príliš teplý odtieň. Ani farba rúžu nie je dobre zvolená a všimla som si že Khloe tento odtieň (bledý a teplý) používa rada a často. 

 

Ashlee Simpson:
Ashlee je podobne ako Jennifer letným tlmeným typom. Preto jej veľmi prospela zmena z výrazne chladnej platinovej blond na viac neutrálny odtieň.

 

 

Blake Lively:
Nad Blake som už nedávno premýšľala. Pri nej je to zvláštne. Ak človek pozerá len na jej fotografiu vpravo, zdá sa mu že farba je dobrá, v porovnaní s chladnejšími odtieňmi blond ktoré nosila. Ak si ale porovnáte nasledujúce dve fotografie, vidieť z nich že farba vlasov na obrázku vpravo (nová) je pre Blake príliš teplá. Viac jej pristane blond s jemne teplým nádychom (vľavo), pretože Blake je svetlým jarným typom.

 

 

Camilla Belle:
O Camillinej zmene farby vlasov netreba veľa písať. Tmavý typ si zosvetlil vlasy a neurobil dobre. Ešte dobre, že vlasy nie sú zosvetlené na úplnú blond.

 

 

Drew Barrymore:
Pri Drew sa mi napáči ani jej staršia farba (vľavo), ani jej súčasná (vpravo). Drew je tlmeným jesenným typom a najlepšie vyzerá keď má vlasy stredne tmavé a farebne viac neutrálne. Na fotografii vľavo má vlasy príliš studeného odtieňa. Doplnené výrazným a studeným odtieňom rúžu tento odtieň vôbec nevyzerá dobre, fotografiu si pozrite TU.
Na zábere vpravo sú jej vlasy príliš tmavé a príliš teplé. Iný záber tejto farby vlasov nájdete TU.

 

 

Emily Blunt:
Emily je chameleón. Strieda farby vlasov často a zmeny sú veľmi výrazné. Nad Emily som premýšľala, odkedy som videla film „The Devil Wears Prada“. Okrem bolerka ktoré v tom filme mala na sebe (a ja som sa doň zamilovala :-)), som si všimla že mi na nej niečo farebne nesedí. Potom som raz natrafila na jej fotografiu keď bola veľmi mladá a zrazu som zistila prečo je Emily vždy taká farebne čudná.
Emily patrí medzi letné farebné typy, predpokladám že svetlé. Preto vyzerá vždy tak zvlaštne a neprirodzene s tmavou, či príliš teplou farbou vlasov. Preto vyzerá tak nepekne v čiernej farbe a výrazných farbách oblečenia i líčenia. Svetlé a stredne tmavé farby oblečenia i vlasov jej sedia viac a na fotografii vpravo sa mi páči oveľa viac ako vľavo. Takže zmena k lepšiemu (aj keď svetlejší odtieň by mohol byť viac chladný).
Nebola by to ale Emily, keby nestihla svoje bledé vlasy už zase stmaviť :-). Na fotografiách z posledných dní už má zase tmavšiu farbu.

 

 

Jennifer Lowe Hewitt:
Jennifer je rovnaký prípad ako Camilla Belle – zosvetlený tmavý farebný typ. Svetlejší odtieň vlasov vždy uberá tmavému typu energiu z tváre. Zmena k horšiemu.

 

 

Julia Roberts:
Len krátko: Jennifer Love Hewitt, Camilla Belle i Julia urobili presne tú istú chybu a je to škoda.

 

 

Lauren Conrad:
Lauren zmena prospela. Patrí medzi tlmené jesenné typy a príliš svetlé vlasy neharmonizujú s jej pleťou a očami. Stredne tmavé, premelírované vlasy jej tvár oživili a zvýraznili. Super.

 

 

Rachel McAdams:
Rachel zostala pri blond, ale na filmový festival v Cannes svoje blond vlasy farebne ochladila. Nebol to dobrý nápad. Vo výrazne červených šatách jej tvár zanikla. Rachel je tlmeným jesenným typom a pôvodný neutrálny, ale viac teplý odtieň farby vlasov jej sedí viac. Nejde však o veľkú zmenu, takže nevadí, Rachel je stále krásna.

 

 

Často aj malá zmena odtieňa vlasov môže spôsobiť, že vaša tvár je výraznejšia a vyzeráte lepšie. A naopak, môže sa stať že vaše oči pohasnú a pokožka má nezdravú farbu. Farby a odtiene vlasov, líčenia i oblečenia sú dôležité, preto o nich premýšľajte! A ak si neviete rady, dohodnite si termín konzultácie a budete mať v tom jasno na celý život!

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top