skip to Main Content
Jana napísala: „Moc se mi váš blog líbí a hodně často ho navštěvuji. Jen mi chybí příklady chladného léta, kam jsem se čistě laicky zařadila. Přijde mi, že mnoho celebrit se sem zařadit nedá. Našla byste nějaké další příklady? Děkuji. Jana“
Okrem Janinho odkazu som dostala viac otázok týkajúcich sa chladného letného typu, preto dnešný článok bude venovaný práve tomuto typu.
 

 

Nasleduje  štylizácia Kimberly, v ktorej pôsobí harmonicky.
 
Kimberly Williams je krásna žena, na ktorej vás upútajú harmonické črty tváre a výrazné chladné oči. Ak rovnako ako ona patríte ku chladnému letnému typu, vyhýbajte sa najmä príliš teplým farbám.

Ako príklad chladného leta som zvolila americkú herečku a režisérku Kimberly Wiliams (1971). Kimberly je typickou predstaviteľkou chladného letného typu. Má modré oči výrazného chladného odtieňa, v tvári má stredný kontrast a jej pokožka i vlasy sú chladné. Nevyzerá dobre v čiernej farbe.

Ideálnou alternatívou čiernej farby je pre tento farebný typ šedá a platí to nielen pre farby oblečenia, ale i líčenia. Šedá alebo modrá ceruzka na oči a riasenka, budú na tomto type vyzerať lepšie ako tvrdé orámovanie oka čiernou.

Podobne je to i s farbou vlasov. Ak sa chladný letný typ rozhodne výrazne stmaviť svoju prirodzenú farbu vlasov. výsledok býva zväčša rozpačitý – tvár vyzerá tvrdšie, staršie, alebo unavene.  

 

Jana chcela viac príkladov chladného letného typu, Na tomto blogu už bola spomínaná Farrah Fawcett. Medzi tento farebný typ patrí napríklad i Linda Evans, alebo Pavlína Pořízková.
 


 

Patríte k chladnému letnému typu? Máte negatívne skúsenosti s príliš teplou farbou vlasov, líčenia, alebo oblečenia? V ktorých farbách sa cítite najlepšie? Ak máte chuť, podeľte sa o svoje skúsenosti v diskusii!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top