skip to Main Content
Monika mi poslala námet na dnešný článok: „Katie Holmes je tlmeným letným typom? Myslela som, že je tmavá zima. Veľmi sa mi páči jej štýl obliekania, mohli by ste o nej napísať?“

Katie je krásna žena a v nasledujúcich riadkoch si priblížime jej farebnosť a štýl.

Farba oblečenia:

Na prvý pohľad by sa naozaj mohlo zdať, že Katie Holmes patrí medzi zimné typy. Jej tmavé vlasy k tomuto zaradeniu nabádajú. Avšak príliš ostré a kontrastné zimné farby a ich kombinácie sú pre jej tvár príliš silné a pôsobia tvrdo. Lepšie vyzerá v jemnejších odtieňoch farieb.

Farba vlasov:

Katie vyzerá lepšie v chladných až neutrálnych odtieňoch vlasov, zatiaľ čo príliš teplý odtieň s jej farebnosťou neladí.

Líčenie:

I pri líčení vyzerá lepšie, ak Kate doplní líčidlami do svojej tváre jemnosť namiesto ostrých kontrastov a príliš výrazných farieb.

Štýl obliekania:
Monika spomínala že sa jej veľmi páči štýl, ktorým sa Katie Holmes oblieka. Jej štýl obsahuje prvky ležérnosti a purizmu. Katie sa oblieka jednoducho, nepoužíva veľa „živých“ farieb, vyberá si skôr neutrálne farby. Nepotrpí si na zdobnosť, ani prílišné zvýraznenie ženskosti. Volí jednoduché strihy, čo je v súlade s jej postavou.

POZOR: Aktualizované informácie o farebnosti Katie nájdete v tomto článku.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top