skip to Main Content
Nedávno v diskusii niekto podotkol, že Kate Beckinsale nie je práve klasickou predstaviteľkou svojho farebného typu a tak som rozhodla venovať jej farebnosti dnešný príspevok.
 

Kate Beckinsale sa narodila v roku 1973 v Londýne, obaja jej rodičia boli televízni herci. Od detstva sa venovala písaniu a za svoje literárne pokusy dostala dve prestížne ocenenia v súťaži mladých autorov. Začala študovať Oxfordskú univerzitu, odbor francúzska a ruská literatúra, ale po 3 rokoch štúdium zanechala kvôli hereckej kariére. Po pradedovi má čiastočne barmský pôvod. Hrala vo filmoch ako Pearl Harbor, Letec, či Underworld. Od mája 2004 je vydatá za režiséra Lena Wisemana. Z predchádzajúceho vzťahu s Michaelom Sheenom má dcéru Lily Mo. Zaujímavosťou je, že v období puberty trpela anorexiou, ktorú prekonala a v roku 2009 bola vyhlásená za najviac sexi ženu sveta. Meria 170 cm.
 

Kate má hnedé vlasy a hnedé oči. Ak si zafarbí vlasy na príliš tmavú farbu, alebo oblečie tmavé oblečenie, jej tvár stráca svoju typickú jemnosť. Ideálne pre ňu nie sú ani príliš svetlé farby.

 

 

 

 

Kate Beckinsale patrí medzi teplé jesenné typy. Na mnohých fotografiách ktoré som si prezerala, má na sebe nie úplne vhodné farby oblečenia i líčenia. Obľubuje príliš svetlé a chladné odtiene rúžov, v ktorých nemá jej tvár možnosť úplne vyniknúť. Pôsobí v nich bledo a málo výrazne.

 

Kate nosí často chladné, málo farebné a neutrálne farby.

V sýtejších a teplejších jesenných odtieňoch vynikne však oveľa viac.
 

Kate Beckinsale získala spomínané ocenenie právom, pretože je to krásna žena. Má nádhernú pokožku, vlasy, črty a príjemný výraz. Vďaka týmto faktom nevyzerá takmer nikdy zle, avšak pri farbách ktoré sú opakom toho čo jej farebnosť potrebuje, to predsa len nie je „ono“. Ak máte chuť, zapojte sa do diskusie a popíšte svoje dojmy z Katinej farebnosti, alebo napíšte na ktorej fotografii sa vám páči najviac.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top