skip to Main Content

Pri prezeraní fotografií Kate a Pippy Middleton z posledných dní som narazila na jednu, ktorá ma zaujala. Tento príspevok bude o tom, aké farby oblečenia zvolili sestry Middletonové v poslednej dobe.

Úvodná fotografia Kate i Pippy je zo svadby žokeja Sama Waley-Cohena s Annabel Ballin. Šaty Kate sú dobre strihovo riešené, zvýrazňujú jej postavu. Výrazný vzor si žiada takýto jednoduchý strih. Farebne ale nie sú ideálne, pretože vzor je výraznejší ako tvár Kate.

Model Pippy Middleton sa mi nepáči. Pippa pôsobí akoby mala o 20 rokov viac. Problém ani tak nie je vo farbe plášťa (tlmená zeleno-žltá s chladným nádychom), ale skôr v lesku jeho materiálu i strihu (robí postavu Pippy neforemnou).
Najviac mi ale vadí čierny klobúk (a rovnako aj u Kate). Tento doplnok je potvrdením faktu, že pre tlmené typy je čierna farba nevhodná. Je príliš tmavá, ostrá a ťažká k jemnej farebnosti tlmených typov, robí ich tvár unavenou a starou. Predstavte si Pippu bez čierneho klobúka, hneď by vyzerala sviežejšie.

Kate sa tento víkend objavila na oslave narodenín anglickej kráľovnej v bielom kostýme. Biela je pre ňu ostrá a Kate v nej nevyzerá tak pekne ako keby zvolila napríklad smotanový odtieň. Čierny klobúk mohla Kate radšej nechať doma.

Na záver pridávam fotografie Kate i Pippy v šatách ktoré im farebne veľmi sedia. Dostatočne tlmené a mierne chladné farbysú pre obe ideálne. Preto v nich Kate i Pippa, ktoré sú obe tlmeným letným typom vyzerajú tak krásne. Čierny klobúk chýba (čo je skvelé :-)), namiesto neho má Kate modrý a je to oveľa lepšie.

Svoj názor na šaty Kate a Pippy, doplnky a ich farby môžete vyjadriť v diskusii!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top