skip to Main Content
Scarlett Johansson patrí medzi ženy, ktoré často menia farbu vlasov. Mala na vlasoch už veľa rôznych odtieňov a mňa zaujala čerstvá fotografia Scarlett z akcie z názvom D23 Expo, konanej poslednú sobotu. Scarlett Johansson je tlmeným jesenným typom a zaujala ma najmä farba jej vlasov.

 

Pri prezeraní fotografií Scarlett ma napadlo, aká je škoda že pre neustále zmeny farby vlasov nevynikne prirodzená jemná krása jej tváre. Nasledujú fotografie z detstva, ktoré ukazujú jej farebnosť. Má v tvári tlmenosť, jemnosť a zamatovosť.

 

 

 

Scarlett patrí medzi ženy, ktorým nepristane výrazný rúž. Práve naopak, pôsobí na nej tvrdo, neprirodzene a prehnane.

 

Scarlett nepristanú výrazné zmeny farby vlasov, nevyzerá dobre v platinovej blond, ani v príliš tmavých odtieňoch.

 

 

 

Rôzne farby vlasov sú na nasledujúcej koláži. Jemné zamatové sfarbenie tváre Scarlett sa vplyvom nesprávnych odtieňov vo väčšine prípadov narušilo.

 

 

V posledných dňoch nosí Scarlett príliš teplý odtieň vlasov. V spojitosti s kontrastnou farebnosťou šiat to ako celok pôsobí dosť tvrdo.

 

 

 

Najviac harmonicky vyzerá Scarlett na fotografiách, kde má farbu vlasov podobnú svojej prirodzenej.

 

 

 

 

 

Nesnažte sa za každú cenu mať originálnu farbu vlasov, kopírovať celebrity, alebo vyhovieť partnerovi a byť blond. Zásadné zmeny farebnosti si vždy dobre premyslite, aby ste váš farebný typ zmenou nepotlačili. Ľahko sa môže totiž stať, že i malá zmena farby vlasov zvýrazní na vašej tvári to, čo chcete ukryť – kruhy pod očami, vyrážky, problematickú pleť, urobí vaše črty v tvári tvrdšími, alebo opticky zmení odtieň vašej pokožky. Držte sa svojej prirodzenej farebnosti, príroda namiešala v každej z nás farby tak, aby boli harmonické.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top