skip to Main Content
Na podnet čitateľky Dany sa dnes pozrieme na farebnosť Evan Rachel Wood. Evan má 24 rokov a je považovaná za jednu z najviac talentovaných mladých hollywoodskych herečiek. 

 


 

Pochádza zo židovskej hereckej rodiny a dramatické základy získala v otcovej divadelnej spoločnosti. Má na konte úlohy v niekoľkých seriáloch a filmoch. U nás je známa najmä z filmu Trinástka. V rokoch 2006 až 2008 vzbudila záujem bulvárnej tlače svojím vzťahom so spevákom Marilynom Mansonom, ktorý ovplyvnil i jej vizáž. 
Evan Rachel patrí medzi ženy, ktoré mali na vlasoch už veľa rôznych farieb. Jej prirodzená farba vlasov je blond s teplým nádychom, čo dokumentujú i fotografie z detstva.

 

 
Evan zrejme cíti, že patrí k teplým farebným typom a často svoje vlasy farbí na výrazne teplý odtieň. Nie je to zlé, ak farba vlasov zostane zároveň svieža a ľahká.
 
Počas spomínaného vzťahu s Marylinom Mansonom mala Evan čierne vlasy a nosila tvrdé a tmavé líčenie očí. Efekt tmavých vlasov, tvrdého líčenia, ale aj príliš tmavých farieb oblečenia na svetlých typoch vytvára dojem vyššieho veku. Z tváre sa im vytráca jemná žiarivosť ktorú tam prirodzene majú.

 

V príliš tmavej farbe rúžu vyzerá dobre máloktorý farebný typ.
Ewan nevyzerá dobre ani vo farbách líčenia či oblečenia, ktoré sú príliš výrazné.

 

Evan Rachel Wood vyzerá najlepšie v prirodzenej farbe vlasov. Pôsobí jemne, prirodzene a harmonicky. 

 

Jej make-up by mal byť tiež ľahký a svieži.
 
Posledný záber je v tohtoročného filmového festivalu v Benátkych. Šaty majú veľmi dobrú farbu i strih a krásne v nich vynikne farebnosť i postava Evan Rachel. 

Evan Rachel Wood je krásna mladá žena. Dúfajme že čiernej farby vlasov i oblečenia si už užila dosť a nevráti sa k nim, pretože v jemných a nie príliš tmavých farbách vyzerá oveľa lepšie – krásne, jemne a žensky.

Premýšľajte nad svojimi farbami. Ak vyberiete farby ktoré ladia s vašou prirodzenou farebnosťou, na svoje okolie budete pôsobiť sviežo, optimisticky a príjemne. A budete dostávať komplimenty!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top