skip to Main Content
Fotografia Emmy Stone z tohtoročného odovzdávania Oskarov bola impulzom k dnešnému príspevku. Emmu pozorujem už dlhší čas a jej farebnosť je zaujímavá tým, že nie je zrejmá na prvý pohľad.

Emma si zahrala v niekoľkých seriáloch a v roku 2007 sa prvý krát objavila vo filme. Bola to komédia „Superbad“ a kvôli spomínanej úlohe si zmenila farbu vlasov z blond na ryšavku.
O rok neskôr si zahrala vo filme „Rocker“, kvôli ktorej sa naučila hrať na basgitare. Emma je len na začiatku svojej hereckej kariéry, má 23 rokov a čas ukáže či jej hviezdička zažiari naplno.

 
Emma si vlasy prefarbuje na výrazne teplý odtieň. Médiá sa zhodujú že jej táto hrdzavá farba vlasov sedí tak, akoby sa s ňou už narodila.
Ako dieťa mala Emma blond vlasy. Bohužiaľ som na webe nenašla žiadnu farebnú fotografiu na ktorej by bola vidieť farebná teplota jej prirodzených vlasov. Na fotografii z roku 2003, teda z jej veku 15 rokov, je vidieť že vlasy sú svetlé.

Môj prvý dojem z farebnosti Emmy bol, že je jesenná. Dôvodom bola jej fotografia z minuloročných MTV Movie Awards, na ktorej má harmonickú farbu vlasov a čierne šaty (v ktorých vyzerala veľmi dobre) majú čipkované prevedenie, takže túto farbu jej tvár unesie.

Ak má Emma na sebe príliš svetlé farby oblečenia alebo vlasov, nie je to ono a vyzerá veľmi bledo. Dôvodom ale nemusí byť len svetlosť farieb, ale i výrazne chladný odtieň, ktorý neladí s teplotou v Emminej tvári. Je vidieť, že na tretej fotografii v neutrálnej blond vyzerá lepšie ako vo výrazne chladných platinových odtieňoch (odhliadnuc od líčenia).

 V príliš tmavých farbách vyzerá Emma staršia a celkový dojem je tvrdý.

Emma so svojou svetlou pleťou a v teplých farbách vlasov a oblečenia by mohla byť pokojne i jarným typom.. Mätúce sú však jej oči, ktoré pôsobia na fotkách trochu tlmene.
 

 

V stredne tmavom odtieni medenej farby vlasov Emma vyzerá krásne a tento odtieň je vhodný môžu nosiť oba teplé typy, ak majú v tvári dostatok farebnosti.

 

 
Vzhľadom na nedostatok fotografií Emmy vo svojej prirodzenej farbe vlasov, nemôžem si byť jej farebným typom istá. Predpokladám že jej farebnosť je najmä teplá, mohla by patriť medzi teplé jarné, teplé jesenné, vylúčený nie je ani tlmený jesenný typ.

Emma Stone je mladá, preto znesie širšie spektrum farieb a nevyzerá úplne zle ani vo farbách ktoré pre jej farebnosť nie sú ideálne. Ak máte chuť, vaše poznámky a postrehy k farebnosti Emmy Stone sú vítané v diskusii!

Súvisiaci článok: Líčenie vhodné pre zasunuté očné viečka – Emma Stone

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top