skip to Main Content
Čitateľka Zuzana napísala svoj názor na farebnosť Emily Deschanel:

„Ak by ste mali čas, tak veľmi by ma zaujímal farebný typ Emily Deschanel. Často používa výrazné líčenie, no niekedy mám z toho pocit akoby toho bolo až moc a akoby bola „zmachlená“. Aj výrazné farby oblečenia vo mne vyvolávajú otázniky. V seriáli Kosti, ktorý ju najviac preslávil, je veľmi pekná. Jej farebnosť je tam taká čistá, chladná.“

 

Emily Deschanel sa narodila v októbri 1976 v Los Angeles a jej stredné meno je Erin. Jej otec je známy kameraman, ktorý se podieľal aj na filmoch „Umučenie Krista“ a „Titanic“. Matka Mary Jo je herečka, rovnako ako jej jediná (o 4 roky mladšia) sestra Zooey. Emily vyštudovala Bostonskú univerzitu a štúdium ukončila s titulom bakalára divadelného umenia.

Prvý krát sa objavila vo filme v roku 1994 v komédii „Môže sa to stať aj vám“. Hrala napríklad aj v „Spidermanovi 2“, ale väčšina z nás ju pozná vďaka úlohe mladej antropologičky Temperance Brennanovej v seriáli „Kosti“.

Emily je už roky vegánkou. V roku 2010 sa vydala za herca a scenáristu Davida Hornsbyho a v septembri 2011 priviedla na svet svoje prvé dieťa, syna Henryho.

Zuzana použila vo svojom opise farebnosti Emily prirovnania čistá a chladná, čo bolo veľmi výstižné. Ženy chladného letného typu pôsobia farebne chladným, ľadovým, čistým, perleťovým dojmom.
Na nasledujúcej fotografii je Emily so svojou sestrou Zooey. Majú na sebe ideálne farby a je vidieť, v čom sa ich farebnosť líši.

 

Emily pristanú chladné farby a vidieť to i na nasledujúcich fotografiách farby vlasov. 

 

 

 

 

Príliš tmavé vlasy robia jej tvár tvrdou a staršou. 

 

Modrá na Emily vyzerá veľmi pekne, nasledujúce šaty sú svojou farebnosťou pre ňu ideálne. Líčenie by však mohlo byť jemnejšie, príliš žiarivý rúž a ostré čierne orámovanie očí sú pre jej tvár príliš silné.

 

 

Na nasledujúcej fotografii je Emily krásna, jej tvár vyzerá sviežo a harmonicky.

 
 

  

 

Na záver pridávam fotografie účesov Emily (kliknite). V diskusii môžete okrem postrehov k Emilinej farebnosti (a farebnosti chladného letného typu), napísať i svoj názor na to, ktorý účes podľa vás najviac ladí s tvarom jej tváre.
 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top