skip to Main Content

Pri prezeraní fotografií z londýnskeho týždňa módy ma zaujala zmena farby vlasov Kristen Stewart. Kristen má v týchto dňoch veľmi tmavé, takmer čierne vlasy a v tomto príspevku sa zamyslím nad tým, aká farba je pre ňu najvhodnejšia.

Kristenina prirodzená farba vlasov je tmavšia, nie však až taká tmavá akú má teraz. Patrímedzi jemne sfarbené jesenné typy, ktoré sú často omylom zaraďované medzi zimné typy. Na nasledujúcich záberoch je Kristen na londýnskom týždni módy.

Nasleduje záber z obdobia detstva. Vidieť na ňom prirodzenú farbu vlasov Kristen.

Celková farebnosť Kristen je tlmená, tmavšia a mierne teplá. Preto ne nej nevyzerajú dobre príliš výrazné a žiarivé farby oblečenia, ani make-upu.

Ideálna farba vlasov pre Kristen je neutrálna hnedá, sýtosťou podobná jej prirodzenej, alebo mierne teplý odtieň hnedej.

Čierna farba vlasov je tmavá a chladná. preto pristane iba niektorým zimným typom.

 

Veľa žien si myslí, že ak patria napríklad medzi tmavé alebo zimné farebné typy, budú vyzerať pekne i v čiernej farbe vlasov. S čiernou však treba narábať opatrne, pretože ak zvolíte príliš tmavú, výsledok bude farebne „tvrdý“ a môžete pôsobiť starším, alebo unaveným dojmom.

Pripájam fotografie Kristen s rôznymi farbami vlasov a vy môžete v ankete hlasovať, ktorá farba vlasov sa vám na nej páči najviac.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top