skip to Main Content

Pri prezeraní fotografií z premiéry filmu Hugo, konanej tento pondelok, ma zaujala kombinácia čiernych šiat, čiernych pančúch a čiernych sandálov. Mojim pôvodným zámerom bolo napísať o tom, ako zvláštne vyzerá kombinácia sandálov a pančúch, najmä v tomto prípade. Keď som sa však začala zaujímať o to, kto je na fotografii, prekvapil ma aj vek Chloe Moretz – 14 rokov.

Chloe Moretz je americká hviezdička, ktorá má na konte účinkovanie v mnohých filmoch a seriáloch. Pred kameru sa prvý krát postavila ako 4-ročná a na fotografiách je vidieť že vo svete showbiznisu sa cíti ako doma. Napriek svojmu nízkemu veku, veľmi dobre ovláda pózy pre fotografov, objavuje sa v rôznych outfitoch či farbe vlasov.

Na fotografiách v úvodnej galérii je vidieť, ako čierna farba pôsobí na farebné typy, pre ktoré nie je ideálnou farbou. Robí tvár staršou a celkový výraz ťažkým, smutným, až ponurým. Chloe v čiernych šatách vyzerá o niekoľko rokov staršia.

Vzhľadom na dĺžku šiat, ktorá pre väčšinu žien nie je ideálna (skracuje nohy, zazemňuje postavu, rozširuje lýtka, písala som o tom tu), je použitie čiernych pančúch v poriadku. Tmavé pančuchy v kombinácií s tmavými šatami neupozorňujú tak výrazne na túto dĺžku. Napriek tomu si myslím že pančuchy mohla Chloe zvoliť iné, alebo aspoň jemnejšie, priehľadné. Táto čierno-čierna kombinácia postavu robí ťažkou, tmavou, ponurou a nie je ideálna pre dievča vo veku 14 rokov, ktoré má štíhlu postavu.

Použitie pančúch v kombinácii so sandálmi sa považuje za nevhodné, preto ak už túto kombináciu chcete zvoliť, najprirodzenejšie budete vyzerať v pančuchách telovej farby a ideálne bude, ak si kúpite pančuchy s otvorom na prsty (sú spomínané v tomto článku).

Zaujal ma vek Chloe i fakt, že už od detstva stojí pred kamerami. Preto som sa pozrela i na jej farebnosť a jej zmeny od útleho detstva doteraz. Chloe Moretz je tlmeným letným typom.

Chloe Moretz najlepšie vyzerá v jemných letných farbách, V nasledujúcej galérii si môžete pozrieť niekoľko jej fotografií.

V anketách môžete vyjadriť svoj názor a v diskusii máte priestor na ďalšie vaše postrehy alebo skúsenosti!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top