skip to Main Content
Čitateľka Dana mi poslala námet na dnešný príspevok: „Nedávno som videla na internete po dlhšom čase Calistu Flockhart. Zaujímal by ma Váš názor na jej styling a farebný typ. Ďakujem.“ 

Myslím že fotografiám Calisty sa veľa čitateliek poteší, pretože seriál Ally McBeal bol svojho času dosť populárny.

Calista Flockhart je známa najmä vďaka postave právničky Ally McBeal v spomínanom seriáli. Od doby kedy sa seriál nakrúcal už ubehlo zopár rokov a Calista má už 46 rokov. V roku 2010 sa po 8 rokoch spolužitia vydala za Harrisona Forda a má adoptívneho syna Liama.

Calista bola v roku 1998 podľa časopisu People zaradená medzi 50 najkrajších ľudí. Meria 166 cm a je známa svojou veľmi štíhlou, až detsky pôsobiacou postavou. V súvisloosti s jej drobnou postavou sa objavili dohady o anorexii, ktoré sa však vraj nezakladajú na pravde, pretože Calista bola drobná vždy. V podstate sa od natáčania Ally McBeal jej postava nijako nezmenila. A ani tvár, až na pár vrások. Stále rovnaký účes, stále rovnaká Calista, stále jej typický úsmev. 

 

Vo voľnom čase nosí veľmi ležérne športové (možno až príliš ležérne? :-)) oblečenie, takže by ste na ulici nespoznali že ide o známu herečku. 

Na spoločenské príležitosti nosí veľa čiernej, čo nie je ideálne, pretože patrí medzi tlmené jesenné typy, ktoré v čiernej vyzerajú unavene. Táto farba je pre ich nevýraznú farebnosť príliš tvrdá.

 

 

Vo výrazných, žiarivých farbách nevyzerá Calista dobre a pôsobia na nej trochu lacno.

V bledých farbách sa jej tvár stráca..

 

Okrem spomínanej čiernej nosí Calista Flockhart väčšinou vhodné tlmené farby oblečenia. V takýchto farbách jej tvár vynikne najviac a jej oči sú žiarivé. Tak ako na nasledujúcich fotografiách.

 

 

 

Dane ďakujem za námet na článok a vy môžete v ankete vyjadriť svoj názor.

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top