skip to Main Content
Dvojčatá Ashley a Mary-Kate Olsen sa narodili v Kalifornii v roku 1986. Ich farebnosť je zaujímavá a aj keď sa väčšinou štylizujú do letnej farebnosti, ich farebnosť je iná.

Tieto americké hviezdičky sú jednovaječnými dvojčatami a veľmi sa na seba ponášajú. Priznám sa, ze ich nedokážem rozoznávať :-). Ashley je vraj viac hanblivá a introvertná, zatiaľ čo Mary-Kate je extrovertná. Vo veku 9 mesiacov vyhrali konkurz na hlavnú postavu v seriáli „Full House“ a do veku 9 rokov sa delili pred kamerami o túto úlohu.

Podľa fotografií zo súčasnosti by sa mohlo zdať, že farebnosť sestier Olsenových je letná. Nosia často (najmä Ashley) chladnú a svetlú farbu vlasov. Fotografie z detstva oveľa viac vystihujú ich skutočnú jesennú farebnosť. Farba ich vlasov je teplejšia a tlmená.

Pri porovnaní chladnejších a teplejších odtieňov vlasov je na príklade Ashley jasné, ktoré sedia k jej farebnosti viac.

Na príklade Mary-Kate je vidieť, že ideálna je neutrálna, alebo mierne teplá farebná teplota vlasov.

Neutrálna, alebo mierne teplá farba vlasov vyzerá na Mary-Kate tiež zaujímavo a oveľa lepšie ako chladná blond.
 

Preto Ashley nevyzerá zle ani v sýtejšom jesennom odtieni, ktorý je trochu viac tmavý ako potrebuje.

Pokiaľ ide o líčenie, obe sestry nosia často výrazné čierne očné linky, ktoré vyzerajú tvrdo, najmä v spojení s príliš svetlou farbou vlasov.

Príklad vhodnejšieho líčenia je na nasledujúcej fotografii, na ktorej má Mary-Kate i celkom vydarenú farbu vlasov.

O spojení tlmených typov a výrazného, tmavého, alebo príliš krikľavého rúžu bolo na blogu popísané dosť.

Príklad vhodnej farby rúžu je tu, ale i na úvodnej fotografii článku.

Sestry Olsenové sú mladé a na väčšine fotografií sú i pôvabné. Ich mladá tvár a pleť zatiaľ znesú i farby ktoré nie sú úplne ideálne pre ich farebnosť. Na fotografiách však vidno, že i keď sú príťažlivé takmer vždy, v tlmených jesenných farbách ich tváre žiaria najviac.

Tipovali ste farebnosť dvojčiat Olsenových na tlmenú jesennú? Alebo ste mali dojem ze patria skôr medzi letné typy? Máte podobnú tlmenú farebnosť ako Ashley a Mary-Kate? Vaše dojmy a názory sú vítané v diskusii!

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top