skip to Main Content
Minulý štvrtok sa začal v Berlíne 62. ročník medzinárodného filmového festivalu, známeho ako Berlinale. Angelina Jolie sa na ňom predstavila netradične v úlohe scenáristky, režisérky a koproducentky drámy s názvom „In the Land of Blood and Honey“. V dnešnom príspevku sa pozrieme na niekoľko jej podôb z Berlína.

Angelina sa v Berlíne predstavila v dvoch farbách – v čiernej a tlmenej hnedej. 
Prvé čierne šaty mali hornú z transparentného materiálu, zdobenú krajkovou aplikáciou. Ani krajka, ani priehľadnosť a jemnosť materiálu nepomohli ubrať čiernej farbe z jej prílišnej tvrdosti. Angelina na mňa v týchto šatách pôsobí trochu usadlým dojmom. Možno je tento dojem spôsobený nie ideálnou dĺžkou, možno príliš klasickým strihom, možno krajkovou vsadkou. Mám pocit že tento štýl nie je pre Angelinu to pravé. 

 Na webe sa čoraz častejšie objavujú detailné zábery Angelininých nôh a rúk s komentármi o jej prílišnej štíhlosti. Topánky ktoré Angelina zvolila k týmto šatám priťahujú pozornosť práve k nohám, ktoré naozaj vyzerajú dosť vychudnuto. Angelina vyzerala najlepšie v časoch Lary Croft a dúfajme že za jej štíhlosťou nie je nič iné, len tehotenské nevoľnosti.

 

 

Druhé čierne šaty mali netradičné strihové riešenie, ktoré potvrdzuje že v jednoduchosti je krása. Strihový diel v bočnej časti šiat je v podstate jednoduchý tvarom, ale jeho efekt na celkový výzor šiat je veľký. Tento štýl sedí Angeline viac a jeho netradičnosť a zaujímavosť čiastočne kompenzujú prílišnú silu a tvrdosť čiernej farby materiálu. Nie však úplne, myslím si že ak by šaty boli v inej tmavšej tlmenej a menej tvrdej farbe, Angelina by zažiarila ešte viac.

 

 

 
 

Posledné šaty v tlmenom odtieni hnedej sú veľmi zaujímavé svojou farbou i štruktúrou materiálu, ktoré spolu vytvárajú efektný tlmený dojem. Takýto materiál a farba by na niektorých farebných typoch vyzerali fádne a nevýrazne, nie však na tlmenom type Angeliny, na ktorej vytvárajú príjemný zamatový a elegantný dojem. Strih dlhých šiat je veľmi jednoduchý, efektný materiál si ani nežiada žiadne komplikované strihové riešenie.

 

 

 

 

Nasledujúce video vás presmeruje na Youtube, kde si môžete pozrieť video s Angelinou na Berlinale 2012. V ankete môžete hlasovať za šaty ktoré sa vám na nej páčia najviac a v diskusii popísať svoje dojmy alebo názory.
 

 
 


 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top