skip to Main Content

Na filmovom festivale v Cannes pózovala herečka Andie MacDowell, spolu so svojou 17-ročnou dcérou Sarah Margaret, v bielych šatách značky Armani (kliknite). Andie má dve dcéry a obe zdedili krásu po mame i otcovi, modelovi Paulovi Qualleym. V dnešnom príspevku sa chcem venovať najmä farebnosti tejto charizmatickej herečky a zaujíma ma váš názor.

Pravým menom Andie MacDowell je Rosalie Anderson. Narodila v Južnej Karolíne v USA v roku 1958 a detstvo nemala vôbec ľahké – bola najmladšou spomedzi 4 sestier, v 6 rokoch sa jej rodičia rozviedli, jej matka vzápätí prepadla alkoholu a neskôr vo veku 53 rokov zomrela na infarkt.

Už vo veku 5 rokov Andie doma organizovala predstavenia so spevom a tancom. Na strednej škole bola členkou divadelného súboru. Vo veku 20 rokov opustila vysokú školu a odišla do New Yorku, kde pôsobila ako modelka u Elite a Calvin Klein. Kvôli túžbe stať sa herečkou popritom navštevovala herecké kurzy.

Účinovala v množstve filmov, u nás sú známe najmä „Štyri svadby a jeden pohreb“, „Ruby Cairo“, „Zelená karta“, „Sex, lži a video“, alebo „Tarzan“.

V súčasnosti je Andie rozvedená, vo filmoch sa neobjavuje, avšak je stále aktívna v modelingu a žije na farme v Montane spolu so synom a dvoma dcérami.

Andie MacDowell je krásna žena, pôsobí placho, nežne a jemne. Patrí medzi ženy, ktorým vrásky a vek pridali na charizme. Neviem, možno je i jej tvár vylepšená nejakými úpravami, v každom prípade vyzerá Andie stále veľmi prorodzene a krásne (ak nepočítame retuš v reklamách). Jej tmavohnedé vlasy sú prirodzene kučeravé a jej oči sú zeleno-hnedé.

Na tohtoročnom festivale v Cannes sa objavila nielen v bielych šatách Armani, ale aj v čiernych šatách neznámeho autora (foto v úvodnej galérii článku). Zatiaľ čo k bielym šatám mala vlasy prirodzene kučeravé a vypnuté, k čiernym šatám boli jej vlasy vyžehlené.

Nasleduje galéria s niekoľkými zábermi Andie MacDowell (kliknite), video v ktorom je spolu s dcérou Rainey i trailer z filmu „Štyri svadby a jeden pohreb“, ktorý by som si pokojne kvôli Andie pozrela znova a znova :-).

 

V ankete môžete prejaviť svoj názor na farebný typ Andie a v diskusii popísať názory na to, čo podľa vás Andie pristane a čo nie. Páči sa vám viac v prirodzene kučeravých, alebo vyžehlených vlasoch? Páči sa vám jemne, alebo výraznejšie nalíčená? Myslíte si, že biele a čierne šaty z Cannes nechali jej krásu vyniknúť naplno, alebo by ste niečo upravili? Aké farby jej podľa vás pristanú? Čo lichotí jej farebnosti? Skúste napísať svoj názor bez čítania názorov iných a môžete napísať i to, či ste videli Andie MacDowell v nejakom filme a ako na vás zapôsobila.

 

 

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top