skip to Main Content

Dnešná téma vznikla po konzultácii s Margarétkou, ktorá absolvovala službu Postava a štýl. Margarétka za najväčšie negatívum svojho telesného tvaru považuje rovný pás a chcela by vyzerať viac žensky. Ak máte podobný problém ako ona, čítajte ďalej.

Napriek tomu, že Margarétkina postava pôsobí rovno, príliš voľné a beztvaré odevy nerobia jej telesnému tvaru dobrú službu a pridávajú jej objem. Vhodné nie sú ani výrazne priliehavé odevy, ktoré zvýrazňujú jej širší pás. Lepšou voľbou sú jemne tvarované odevy, ktoré naznačia ženskú siluetu.

Na nasledujúcej koláži sú príklady toho, ako by sa mohla Margarétka obliecť a vyzerať pritom nielen zaujímavo, ale i viac žensky.

To nakoľko žensky vyzeráte, je výsledkom mnohých faktorov. Črty vašej tváre, vaše správanie, neverbálne prejavy a to čo máte radi, tiež ovplyvňujú to, či na svoje okolie pôsobíte viac jemne, žensky, alebo naopak viac rázne, tvrdšie a maskulínne.

Oblečením toto pôsobenie môžete tiež ovplyvňovať – viac ženského vyžarovania vám dodajú jemnejšie farby a materiály, ale i zvýraznenie tej časti vašej postavy, ktorá je krásne tvarovaná a ste na ňu hrdá – vyberte si, či chcete zvýrazniť prsia, pás, boky, nohy, ramená, tvár, krk a pod..

Máte aj vy, podobne ako Margarétka, postavu s rovným pásom? Máte v šatníku dosť oblečenia, vďaka ktorému sa cítite žensky? Akými prvkami dodávate svojej vizáži ženskosť?

Stiahni si svoj ťahák

Stiahni si svoj ťahák

Pridaj sa do FB skupiny

Pridaj sa do FB skupiny
Back To Top